test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

Jesteśmy członkiem

co slychac

Jubileusz STO

Statystyka odwiedzin

677187
DzisiajDzisiaj39
WczorajWczoraj560
Ten TydzieńTen Tydzień39
Ten miesiącTen miesiąc14976
WszystkieWszystkie677187

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Kadra

Nauczyciele - stan na 01.09.2017 - PDF

 

Kokot Rafał – Dyrektor Szkoły

Manado Małgorzata – Wicedyrektor Szkoły

 

1. Blada Bartłomiej – przyroda, KMN, wychowawca kl. 4a SP, świetlica

2. Brańkowska – Michalik Agnieszka – j. angielski

3. Czernecka Marta – matematyka, wychowawca kl. 4b SP

4. Czubaj Iwona – informatyka

5. Chromik Martyna – nauczanie zintegrowane, wychowawca kl. 1a SP

6. Ciechanowicz – Gajewska Katarzyna – język angielski

7. Drewniany Olga – w-f

8. Duda Katarzyna - nauczanie zintegrowane, wychowawca kl. 2b SP

9. Grzebyk Joanna - zwolnienie

10. Hadryjan Patrycja – etyka

11. Janik Renata - nauczanie zintegrowane, wychowawca kl. 1b SP

12. Jezierska Marta – j. polski, biblioteka

13. Kiełbasa Monika – zwolnienie

14. Kler Agata – j. angielski

15. Korczykowski Daniel – biblioteka

16. Lejkowska Jolanta – geografia, przyroda

17. ks. Leśniak Edward – religia

18. Lubecka Agnieszka – plastyka, wychowawca kl. 6a SP

19. Luty Małgorzata - j. angielski

20. Łaczek Renata - j. polski, wychowawca kl. II Gimnazjum

21. Makowska Martyna – świetlica

22. Manado Małgorzata - j. polski, wychowawca kl. 7a SP

23. Maliszewska Marlena – technika, informatyka

24. Michalec Marek – fizyka

25. Mycek Barbara – biologia

26. Nowak Joanna – zwolnienie

27. Olesiak Katarzyna – j. niemiecki

28. Peteani Loredana – religia

29. Pająk Justyna – j. hiszpański

30. Piasecka Joanna – j. angielski

31. Pierzchała Paulina - nauczanie zintegrowane, wychowawca kl. 3a SP

32. Plenik Ewa – matematyka

33. Płonka Barbara - nauczanie zintegrowane, wychowawca kl. 2a SP (zastępstwo)

34. Przybycień Rafał – w-f

35. Puła Justyna – psycholog

36. Rajchel Joanna - świetlica

37. Richter Paulina - j. polski, wychowawca kl. IIIa Gimnazjum

38. Rogoziński Piotr – historia, WOS, EDB

39. Sokal Paweł – w-f, wychowawca kl. 7b SP

40. Słowik Magdalena – w-f

41. Stępień Izabela – j. angielski, chemia

42. Truchan – Izabela – j. angielski

43. Wawrzyk Agnieszka - nauczanie zintegrowane, wychowawca kl. 3b SP

44. Więczaszek Beata – matematyka, wychowawca kl. IIIb Gimnazjum

45. Zabrzeńska Ewelina – j. angielski

46. Zasada Maria – muzyka

47. Żmuda Barbara - j. angielski

48. Żurowska Katarzyna – zwolnienie

 

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Plan lekcji

Sprawdź swój Plan Lekcji, kliknij w swoją szkołę.

Zobacz dokumenty

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

ZOBACZ

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO